5
(6)

Kim güzel bir yüze sahip olmak istemiyor ki? Erkekler ve kadınlar, görünüşlerini nasıl geliştirebilecekleri ile ilgili birçok yolu araştırıyorlar. Harikalar vaat eden güzellik ürünlerini, gençlik ışıltısını geri getiren güzellik ürünlerini hep araştırıyorlar. Hatta bazıları güzellik uğruna için bıçağın altına girmeyi bile deniyorlar.

Rinoplasti her zaman bu listenin bir parçası gibi görünebilir. Bu yazıda, rinoplasti yaptırmanın etkilerini ve burun estetiği ameliyatının maliyeti ve zahmetinin buna değer olup olmadığını belirleyelim.

Burun estetiği prosedürü

Rinoplasti, genel yüz profilinizi vurgulamak için burnunuzu yeniden şekillendiren cerrahi bir işlemdir. Burnunuzun büyüklüğü, simetrisi, konumu ve görüntüsü ile ilgili sorunları giderir. Burun estetiği geçiren hastaların çoğu nazal yapılarıyla ilişkili bazı tıbbi durumları düzeltmek için de kullanırlar. Uyku ve solunum bozuklukları ile ilgili tıbbi problemler bir burun estetiğinde ele alınır. Aslında, rinoplasti, vücudun hem işlevsel hem de estetik sorunlarına cevap veren birkaç estetik cerrahi işlemden biridir.

Burun estetiği seçenekleri

Burun estetiğine olan talep arttıkça ve burun problemleri daha karmaşık hale gelmeye başladığında, burun estetiği ameliyatı prosedürleri bu gibi durumları ele almaya devam ediyor. Cerrahlar burun estetiği ameliyatını yaparken farklı teknikler veya yöntemler uyguluyorlar ve şimdi burun profilinde küçük değişiklikler yaratan cerrahi olmayan rinoplasti prosedürleri de var. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, sizin için belirli bir rinoplasti seçeneğinin mevcut olduğundan emin olabilirsiniz.

Adana Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatının maliyeti

Tüm dünyada burun estetiği ameliyatının maliyeti farklılık göstermektedir. Her ne kadar prosedürün kalitesi ve her birinin gerektirdiği maliyet ile ilgili katı düzenlemelere sahip olsalar da, sorunun karmaşıklığı da dahil olmak üzere pek çok farklı değişkene bağlı olacağı için, işlem başına belirli bir fiyat sağlayamazlar. Önemli olan bir diğer konuda cerrahın bu konudaki uzmanlığı ve tecrübesidir. 

BAŞARILI BİR BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI İÇİN OLMAZSA OLMAZ İKİ UNSUR, KİŞİYE ÖZEL PLANLAMA YAPILMASI VE HASTA İLE HEKİM ARASINDAKİ İLETİŞİMİN SAĞLIKLI OLMASIDIR.

DR. ERGÜN KÜRÜN

Bu yazıyı faydalı buldunuz mu?

Yıldızlara tıklayarak oylayabilirsiniz!

Ortalama oy 5 / 5. Oylama: 6

Hiç oylanmadı! İlk siz oylayabilirsiniz.

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?